Jdi na obsah Jdi na menu
 


Team galaxy

31. 3. 2007

Takže….team galaxy. Všichni kdo mají Jetix určitě dobře vědí o čem je řeč.

Píše se rok 2050, když Zemi náhle obklopí lodě vesmírných obyvatel, kteří směřují svou cestu skrz zemskou atmosféru, až přistanou na území Spojených států. Návštěvníci jsou přátelští, ale přináší alarmující zprávy: "Skupina zlých avšak poměrně neschopných vetřelců, se chystá napadnout a zničit Zemi a všechny planety v jejím okolí." Není třeba se jich tolik obávat, nejsou až tak děsiví, a jak jsme zjistili, nejsou až tak dobří v tom, co dělají.! Všechny státy na Zemi uspořádají pohotovostní zasedání, aby našli někoho, kdo je zachrání před myšlenkou totálního zničení planety. Jejich plán zní: okamžitě sestavit tým elitních bojovníků, kteří se postaví vesmírným nepřátelům. Plán zní dobře, ale horší už to je s jeho uskutečněním. Proto zasedání přistoupí k dalšímu skvělému kroku založit speciální školu, která bude trénovat Vesmírné průzkumníky, aby strážili galaxii a vyslídili případné nebezpečí. Jen málokdo z nich však tuší, že studenti na této Vesmírné vysoké jsou více než elita, skupina ztracených existencí.

 

Tak si probereme o koho tak můžem zakopnoutJ

 

 

Yoko- Tak tato 15 nácti letá dívka by se nejraději stala mega star v karaoke….,skvělou herečkou,tanečnicí a vůbec prostě mega star. Je to jediná dívka v týmu. A jakmile slyší o nějaké soutěži (jakékoliv přes kterou by se mohla zviditelnit)..nezvedne se po ní ani prach jak rychle tam běží.

Obrazek
Brett je nejmladší student celé galaxy.A v týmu zastupuje pozici „mozku“.

Brett je prostě geniální,i když si z něj ostatní dělají srandu skrz jeho výšku. Ale i přes to všechno mnohokrát zachrání situaci svou genialitou.

Obrazek
Josh je syn ředitele školy,ale není z toho moc nadšený. Vždycky se mi líbí,když udělá nějaký průser a hned se ptá otce jestli ho už konečně nevyhodí….no nevyhodí.Josh si zakládá na své pověsti profesionálního flákače.(Všichni pod tím dokážete představit co to obnáší…ano,přesně to co bysme si přáli všichni….,nic nedělání). Také hrozně rád jezdí na motorce a z jeho řízení Hornetu se občas ostatním pěkně zvedne pajšl.Dalo by se říct,že je velitel celého týmu a hlavně krásnej klukJ.

Obrazek

 Fluffy je malý robotek,který zvládá snad všechno.Je děsně roztomilý a také chytrý. Je to mazlík teamu.Abych řekla pravdu nevím pořádně co bych k němu napsala,takže to časem určitě doženu a dám sem něco víc o tomhle mazílkovy.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hmmm

(Weove, 14. 1. 2008 17:31)

to neni podle stranky tomu se rika normalne...preklep -_O..Jinak diky za upozorneni opravim.

Dobré

(Josh, 9. 1. 2008 19:59)

Flafy se píše Fluffy a Josh neřídí Kornet ale Hornet. Jinak máš moc pěkné stránky

fakt hezkej

(tina, 14. 11. 2007 14:08)

Máš pravdu Josh je fákt fešnýýý.

joooooooooooooo

(*GARU*, 27. 9. 2007 19:51)

je to moc supr filmek a mas to tady cool aj ta pisnicka ze zacatku je dobra

team galaxy

(Anka, 31. 8. 2007 18:56)

je to super bombový,všichni sou tam skvělí!!!

pisen

(zuzka, 31. 7. 2007 20:52)

mě se libi ta vase pisnička a musim říct že je fakt super